Kuq

Kuq смотреть последние обновления за сегодня на .

Elvana Gjata - Kuq e zi je ti (Official Music Video) ft. Flori

61154929
242229
8404
00:04:25
19.03.2015

Official music video for Kuq e zi je ti ft. Flori performed by Elvana Gjata Composer : Flori Mumajesi Lyrics: Flori Mumajesi. Audio Production : Threedots Productions. 🤍 Video Production : Digitalb. 🤍 Copyrights owned by Digitalb Site: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Shakohoxha, cfarë po ndodh realisht, na thuaj dicka? Ti je aty pranë, e ke parë më mirë se cfarë ka ndodhur Cfare ishte? Ai, ai flamur! Ajo banderol! Nuk e di cfarë mund ta quajmë Valvitej tek ai, mini-helikopter le t'themi Ai ishte flamuri më i bukur në botë, Alban Jemi ne, jemi ne Vijmë nga trojet tona Nuk na ndan dot askush Fluturon shqiponja Po thërret toka jonë Lisat edhe malet Se ne jemi një komb Shqipëri e madhe [Chorus: Elvana Gjata & Flori Mumajesi] Unë jam kuq e zi, kuq e zi Jam unë dhe ti, kuq e zi Me gjithë zemër të kemi sot O flamuri më i bukur në botë Me gjithë zemër të kemi sot O flamuri më i bukur në botë Kuq e zi, oh hej, oh hej Kuq e zi, oh hej, oh hej Kuq e zi, oh hej, oh hej Kuq e zi, oh hej, oh hej Jemi një forcë, jemi një gjak Asnjëherë nuk ike Jemi ne, jemi ne Shqipëri etnike Po thërret toka jonë Lisat edhe malet Se ne jemi një komb Shqipëri e madhe Unë jam kuq e zi, kuq e zi Jam unë dhe ti, kuq e zi Me gjithë zemër të kemi sot O flamuri më i bukur në botë Me gjithë zemër të kemi sot O flamuri më i bukur në botë Kuq e zi, oh hej, oh hej Kuq e zi, oh hej, oh hej Kuq e zi, oh hej, oh hej Kuq e zi, oh hej, oh hej Unë jam kuq e zi, kuq e zi Jam unë dhe ti, kuq e zi Me gjithë zemër të kemi sot O flamuri më i bukur në botë Me gjithë zemër të kemi sot O flamuri më i bukur në botë Copyright (C) 2015 Digitalb. #ElvanaGjata #Flori #KuqEZiJeTi

Elvana Gjata - Kuq e zi je ti ft. Flori - Dance Cover

2284022
5628
00:02:29
08.10.2016

Ne femijet e Shtepise se Endrave i urojme ekipit tone Kombetar suksese ne kete turne madheshtor , kjo video eshte nje dhurate per kombin tone dhe per te gjith ata qe kane gjak shqiptari! Fitore !!!

Unikkatil - Kuq E Zi feat. Klepto

18468895
107884
105257
00:03:54
11.07.2012

🤍 🤍 Unikkatil - Kuq E Zi feat. Klepto

Meda - Sinan Hoxha ft. Seldi - Kuq e Zi (Official Video HD)

43716629
91703
3700
00:03:30
19.12.2011

Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Realizuar nga Max Production Editing & Color Grading - SAMI LEKA

Film i shkurte "VEÇ KUQ" nga Durim Kryeziu

1880239
3794
335
00:19:55
08.08.2014

Film i shkurte "VEÇ KUQ" nga Durim Kryeziu

Elvana Gjata - Kuq e zi je ti ft. Flori

15521577
57562
2839
00:04:25
20.03.2015

Composer : Flori Mumajesi. Lyrics: Flori Mumajesi. Audio Production : Threedots Productions. 🤍 Video Production : Digitalb. 🤍 Copyrights owned by Digitalb. Music video for Kuq e zi je ti ft. Flori performed by Elvana Gjata. Site: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Copyright (C) 2015 Digitalb.

Adrian Gaxha ft Floriani - Ngjyra e kuqe - The Red Color (Official Video)

44445985
172705
8133
00:03:57
25.11.2012

Bzzz Entertainment - 🤍 Follow 🤍Adrian_Gaxha - 🤍 iTunes: 🤍 Amazon: 🤍 Google Play: 🤍 Spotify: 🤍 Deezer: 🤍 Adrian Gaxha ft Floriani - Ngjyra e kuqe - The Red Color (Official Video) Adrian Gaxha comes with his new hit for the end year of 2012. "Ngjyra e Kuqe" featuring Floriani is what you are going to hear all 2013. Stay tuned for more. Music: Adrian Gaxha Lyric: Bujar Idrizi Video: Entermedia Publisher: Bzzz © ℗ Bzzz Entertainment [LYRICS] Ngjyra e kuqe shumë i ngjanë Shumë është sexy, shumë është e xhan 2 her nuk mund ta shikoj Krejt boten e jap që ta ledhatoj... O o O o O o O o Që ta ledhatoj O o O o O o O o Që ta dashuroj... Ref: 2x Ngjyra e kuqe shumë i ngjanë,është e veçantë I çmendi krejt djemtë anë e mbanë Të gjithë duan ta kenë pranë,por kot e kanë Se zemrën ty kam me ta dhanë... Taka te kuqe sot ka vesh Sa bukur duket nuk e ke idenë Pranë meje tash sapo kaloi Nuk mbeti njeri që se shikoi O o O o O o O o Sa e bukur,i çmendi krejt O o O o O o O o E imja do Të Jesh Ref: 2x Ngjyra e kuqe shumë i ngjanë,është e veçantë I çmendi krejt djemtë anë e mbanë Të gjithë duan ta kenë pranë,por kot e kanë 2 Se zemrën ty kam me ta dhanë... Ref: 2x Ngjyra e kuqe shumë i ngjanë,është e veçantë I çmendi krejt djemtë anë e mbanë Të gjithë duan ta kenë pranë,por kot e kanë 2 Se zemrën ty kam me ta dhanë... #bzzz #AdrianGaxha #NgjyraEKuqe #Floriani

Elvana Gjata - Kuq e zi je ti ft. Flori (Independence Day Choreography from Dance Kids)

719860
932
00:02:11
01.12.2020

Happy Independence day Albania! From Us and Dance Kids If you guys want to see more dance videos from us, give it a like and be shure to click that subscribe button so you don't miss any of our crazy videos we got going down... For more... Don't forget to follow us on #instagram ► Follow Eni Balla: Instagram 🤍 ► Follow Ensa Llaci: Instagram 🤍

Poema Kosovar Alija -Kuq e zi

847012
2169
121
00:04:03
28.11.2018

Borëbardha dhe Trëndafili i Kuq | Snow White And The Rose Red in Albanian | Albanian Fairy Tales

2292901
7626
0
00:10:47
15.05.2019

Borëbardha dhe Trëndafili i Kuq | Snow White And The Rose Red Story in Albanian | Perralla per femije | Perralla per femije shqip | Perralla | Peralla shqip per femije | 4K UHD | Perralla Shqip | Albanian Fairy Tales ★ Subscribe us on YouTube : 🤍 ★ Like us on Facebook : 🤍 ★ Follow us on Instagram : 🤍 ★ Twitter : 🤍 ★ Google Plus : 🤍 Watch Children's Stories in English on our English Fairy Tales Channel : 🤍 💙 Shikoni më shumë video 💙 Watch More Videos in Albanian 💙 ► Mama dhia dhe 7 kecat Fëmijët Tregime - Wolf And The Seven Little Goats : 🤍 ► Hansel dhe Gretel - Hansel And Gretel : 🤍 ► Tre derrkucat e vegjel - Three Little Pigs : 🤍 ► Rapunzel Shqip - Rapunzel : 🤍 ► Hirushja Shqip - Cinderella : 🤍 ► Piter Pan Shqip - Peter Pan : 🤍 ► Këpucët e kuqe - Red Shoes : 🤍 ► Bukuroshja e fjetur - Sleeping Beauty : 🤍 ► Rumpelstiltskin in Albanian : 🤍 ► Ali Baba dhe dyzet hajdutet - Alibaba and 40 Thieves : 🤍 ► Dielli dhe Hena - Sun And The Moon : 🤍 ► Ninulla për foshnje - Lullubay for Babies : 🤍 ► Mbretëresha e Dëborës - Snow Queen : 🤍 ► Vajza e vogël me kesule të kuqe - Little Red Riding Hood : 🤍 ► Miushia e vogël që ishte Princesh | A Little Mouse Who Was A Princess : 🤍 ► Borebardha dhe shtate xhuxhat - Snow White And The Seven Dwarfs : 🤍 ► Magjistari i Ozit - Wizard of Oz : 🤍 ► Dymbëdhjetë Princeshat balerina - 12 Dancing Princess : 🤍 ► Aladini dhe llampa e mrekullueshme - Aladdin and The Magic Lamp : 🤍 ► Pinoku Shqip - Pinocchio : 🤍 Parental guidance: Some material of this video may not be suitable for children’s Below 13 year’s of age. Disclaimer ► The Albanian Fairy Tales Channel and all of its videos are not “directed to children” within the meaning of Title 16 C.F.R. § 312.2 of CHILDREN'S ONLINE PRIVACY PROTECTION ACT (USA) are not intended for children under 13 years of age. Albanian Fairy Tales CHANNEL and its owner(s), agents, representatives, and employees do not collect any information from children under 13 years of age and expressly deny permission to any third party seeking to collect information from children under 13 years of age on behalf of Albanian Fairy Tales CHANNEL. Further, Albanian Fairy Tales CHANNEL denies any and all liability or responsibility for the practices and policies of YouTube and its agents and subsidiaries, or any other affiliated third party, regarding data collection. Parental guidance: Some material of this video may not be suitable for children’s Below 13 year’s of age. Disclaimer ► The Indonesian Fairy Tales Channel and all of its videos are not “directed to children” within the meaning of Title 16 C.F.R. § 312.2 of CHILDREN'S ONLINE PRIVACY PROTECTION ACT (USA) are not intended for children under 13 years of age. Indonesian Fairy Tales and its owner(s), agents, representatives, and employees do not collect any information from children under 13 years of age and expressly deny permission to any third party seeking to collect information from children under 13 years of age on behalf of Indonesian Fairy Tales CHANNEL. Further, Indonesian Fairy Tales CHANNEL denies any and all liability or responsibility for the practices and policies of YouTube and its agents and subsidiaries, or any other affiliated third party, regarding data collection. #OfficialAlbanianFairyTales #AlbanianFairyTalesChannel Mohim i përgjegjësive Kanali Përralla Shqip (Albanian Fairy Tales Channel) e të gjitha videot e saj nuk ju drejtohen “ drejtëpërdrejtë” fëmijëve nën moshën 13 vjeç në kuptimin e kapitullit 16. C.F.R e 312.2 (Akti i mbrojtjes së privatësisë online të fëmijëve) (SH.B.A). Kanali Përralla Shqip (Albanian Fairy Tales Channel)dhe pronarët e saj , agjentët, përfaqësusesit, e të punësuarit, nuk grumbullojnë asnjë informacion nga fëmijët nën moshën 13 vjeç dhe shprehet se i mohon cdo pale të tretë të grumbullojë informacion nga fëmijë nën moshën 13 vjeç në emër të Kanali Përralla Shqip (Albanian Fairy Tales Channel). Kanali Përralla Shqip (Albanian Fairy Tales Channel) gjithashtu nuk mban përgjegjësi për praktikat dhe politikat e YouTubit dhe agjentëve apo filialeve te tij, ose çdo pale të tretë të lidhur me të për sa i përket grumbullimit të të dhënave.

Maca Kuq e zi je ti

79775
1173
11
00:00:44
01.01.2017

Mandy ft. Princ1 - KUQ E ZI (Official Video 4K)

197877
4327
129
00:03:05
28.11.2021

Listen and watch the latest song from Mandy. 🎵 Lyrics by: 𝗣𝗥𝗜𝗡𝗖𝟭 & 𝗠𝗔𝗡𝗗𝗬 🎵 Music by: 𝗨𝗡𝗜𝗞 𝗕𝗘𝗔𝗧𝗭 🎵 Master by: 𝗔𝗟𝗔𝗡𝗗𝗬, 🎛 Produced by: 𝗗𝗨𝗔𝗛𝗜𝗧 𝗘𝗡𝗧𝗘𝗥𝗧𝗔𝗜𝗠𝗘𝗡𝗧 🎥 Video by: 𝗠𝗔𝗫 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 🩰 Choreography: "Future Steps Academy" 🎤 Connect with 𝗠𝗔𝗡𝗗𝗬 : Instagram ► 🤍 🎤 Connect with 𝗣𝗥𝗜𝗡𝗖𝟭 : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with 𝗨𝗡𝗜𝗞 𝗕𝗘𝗔𝗧𝗭 : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with 𝗗𝗨𝗔𝗛𝗜𝗧 𝗘𝗡𝗧𝗘𝗥𝗧𝗔𝗜𝗠𝗘𝗡𝗧 : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with 𝗔𝗟𝗔𝗡𝗗𝗬 : Instagram ► 🤍 🎥 Connect with 𝗠𝗔𝗫 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 : Instagram ► 🤍

Escobars ft. Grido & Baby G - Kuq e Zi (Official Video 4K)

764551
9159
426
00:03:18
17.07.2020

Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Producer : Forgotten Mix/Master: Marcolino Lyrics: Escobars, Grido, Baby G Escobars on Instagram: 🤍iamescobars Grido on Instagram: 🤍officialgrido Baby G on Instagram: 🤍babygee

KUQ E ZI JE TI -(remix XHAMADANI VIJA VIJA)

244247
896
32
00:06:16
30.03.2015

Remix of kuq e zi je ti & xhamadani vija vija

Tiron Alili - Kuq e zi (Official Video)

117209
342
14
00:04:35
28.11.2021

✔️ SUBSCRIBE to JehonaProduction Official channel? 👇🏼 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. Instagram ►🤍 TikTok ► 🤍 #jehonaproduction #topestradatv Facebook ►🤍 TikTok ► 🤍 All Rights Reserved (P) & (C) JehonaProduction-Tetovë Muz. Ork. Bekim Malsia Recording Studio : Alb Sound Video By : JehonaProduction Sponsor: Xhevat Bilalli All Rights Reserved (P) & (C) Jehona Production-Tetovë 🤍 🤍 🤍 #JehonaProduction #TironAlili #Kuqezi

Shikone SYRIN e KUQ 👁🔴

197950
9680
864
00:00:46
16.01.2023

Shikone SYRIN e KUQ 👁🔴 ⚔️ Bonum SUBSCRIBE qe tani ▶️ 🤍 📷 Me ndiqni ne Instagram ▶️ 🤍 🎥 Me ndiqni ne TikTok ▶️ 🤍 📨 Business email: taulant.business🤍gmail.com 🙂 Ju lutem RESPEKTONI njeri tjetrin ne komente. Komentet qe permbajn: Ofendime, kercenime, bullizime, fjalor te keq, sharje, fyerje...etj, Mund te perfundojn me BAN te pergjithshem. Me respekt dhe dashuri Taulant Abazaj 💜

Kuq e zi je ti 🔴⚫️

3878
7
0
00:02:10
28.11.2022

Kuq e zi je ti 🔴⚫️ Klasat përgatitore shfaqen programin festiv për nder të festës së 28 Nëntorit! 🇦🇱 #yllka #prizren #kosova #parashkollor #dielli #yllkadielli #yllkadielli22 #yjet #yllkayjet #yllkayjet22 #bletet #yllkabletet #yllkabletet22 #ylberi #yllkaylberi #yllkaylberi22 #kindergarten #preschool #kids #education #school #☀️ #🌟 #🐝 #🌈 #28nentori

Elvana Gjata - Kuq e zi je ti ft. Flori ( #albania Independence Day Choreography from Densen)

1174
12
0
00:01:06
28.11.2022

Dance Choreography By Eni Balla & Ensa Llaci Video Edit By Densen Academy Team. If you guys want to see more dance videos from us, give it a like and be shure to click that subscribe button so you don't miss any of our crazy videos we got going down... For more... Don't forget to follow us on #instagram ► Follow Eni Balla: Instagram 🤍 ► Follow Ensa Llaci: Instagram 🤍

Xhamadani vija vija. Albanisch Musik

20900649
66385
4310
00:03:51
30.04.2015

Tirana. Atmosfera e festave Kuq e Zi

2090
30
2
00:08:21
26.11.2022

#tirana #albania #albaniansdoitbetter Pershendetje miq. Nese deshironi qe te ndihmoni kanalin mund te dhuroni me PAYPAL te linku me poshte 👇 🤍 Faleminderit shqipe dhe paci fat kudo ku jeni neper bote ❤🇦🇱 🇽🇰 Na ndiqni edhe te "Albanians Do It Better" per te pare me shume video nga jeta e Tiranes 👇 🤍

MeKaTi & 3Ada & 2SK - Kuq e Zi

1121129
8127
349
00:03:31
15.10.2014

Kjo keng shkon per 28-29 Nentor dhe diss per Serbin . I love Shqipri Etnike. 3Ada official Page: 🤍 Mekati Fb:🤍 AlboZ: 🤍 Text: Mekati & 3Ada Studio: Radical Rec.

Shije Shtëpie - Speca të kuq me kajmak – Tv Klan

692
10
0
00:05:12
26.01.2023

#ShijeShtëpie në #TvKlan. Emision edukues, informues & argëtues me znj. Vjollca dhe Katerina Trungu. Çdo ditë me recetat e thjeshta dhe mbi të gjitha ekonomike te znj. Vjollca duke edukuar amvisat si të ushqehemi shëndetshëm. Rubrika të ndryshme me të ftuar specialë me këshilla të thjeshta praktike, të kuptueshme nga të gjithë, për çdo aspekt të të përditshmes. Argëtim, me muzikë dhe quiz, lojëra gjithëpërfshirëse që të japin atë dëshirën për të luajtur dhe për të komunikuar live me Katerinën dhe të ftuarit e saj. Speca të kuq Vaj + 1 lugë gjalpë 1 thelpi hudhër Kripë 150 gr krem kosi 100 ml krem pana Pastrojmë specat dhe i pjekim ato në furrë ose në pllakë. I vendosim në një tas të mbuluar i lëmë 10 minuta e më pas qërojmë lekurën e tyre. Ngrohim vajin e gjalpin në tigan dhe vendosim 1 thelpi hudhër sa për aromë të cilën e largojmë më pas. Shtojmë në të specat dhe i kalojmë ato në një skuqje nga të dy anët. Largojmë specat dhe i vendosim në një tavë ose në tigan. Shtojmë kremin e kosit, e përziejmë së bashku me kremin pana. E lëmë masën të bëhet kremoze dhe ngrohet mirë. E shtojmë mbi specat kremin që përgatitem dhe vendosim tavën në furrë në temperaturën 200 gradë për 10 minuta. Serviren të ngrohtë. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow rtvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍 #Receta#ZonjaVjollca#KaterinaTrungu

Zogu me SY te KUQ 🐦👁️

163194
3340
122
00:00:16
12.01.2023

Zogu me SY te KUQ 🐦👁️ ⚔️ Bonum SUBSCRIBE qe tani ▶️ 🤍 📷 Me ndiqni ne Instagram ▶️ 🤍 🎥 Me ndiqni ne TikTok ▶️ 🤍 📨 Business email: taulant.business🤍gmail.com 🙂 Ju lutem RESPEKTONI njeri tjetrin ne komente. Komentet qe permbajn: Ofendime, kercenime, bullizime, fjalor te keq, sharje, fyerje...etj, Mund te perfundojn me BAN te pergjithshem. Me respekt dhe dashuri Taulant Abazaj 💜

Gili,Shkurte Fejza,Violeta Kukaj,Malesori,Astrit Mulaj - Me flamurin kuq e zi #Gezuar2023

226495
1054
80
00:08:01
27.11.2022

All rights reserved : Ilir Berani (c) Publisher: OnAir Music Inc (p) Facebook: 🤍 #muzik #popullore #shqip

Motrat Mustafa - Kuq e zi

2708946
7405
314
00:04:23
08.11.2014

Onair Media - 🤍 Follow Motrat Mustafa on… FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ Motrat Mustafa & Onair Media. All Rights Reserved

Turshi TAZE me speca të kuq për 5 minuta pa konservanse që i ruajni deri në dimër

129385
1010
17
00:06:37
24.08.2022

#turshi #specatekuq #gatime Per me shum receta dhe idea tjera na beni kanalin susbcribe like dhe share Faleminderit shum ❤️ 🤍FastRecipesHomeRecipe

Rovena Ibrahimi - Valle Kuq e Zi

676092
1892
87
00:03:45
15.11.2016

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - 🤍 ✔️ Did you subscribe to 𝗥𝗢𝗩𝗘𝗡𝗔's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 Music by: Adrian Hila Produced by: Rovena Ibrahimi Lyrics : Adrian Hila

🔴⚫️ SHQIPET KUQ & ZI 🔴⚫️

407432
1261
90
00:10:48
25.11.2021

Muzika & tekstet per tri kenget ILIR BERANI Orkestrimet 01 "BONE SHQIPONJEN"" Florent Boshnjaku 02 "OJ KOSOVE OJ SHQIPERI" Miti Geci 03 "SHQIPE" Ardian Kastrati All rights reserved : Ilir Berani (c) Publisher: OnAir Music Inc (p) Facebook: 🤍 #muzik #popullore #shqip

Petrit Vullkani ft. Ilir Tironsi - Kuq e Zi

125322
1450
50
00:03:07
28.11.2021

Artist: Petrit ft. Ilir Tironsi - Kuq e Zi Music & Arrangament : Petrit Lyrics: LOCO Solo: Ilir Tironsi Prod. By: On Fire Records Publisher: 🤍AlmusMusic Petrit performing his official single "Kuq e Zi" featuring Ilir Tironsi. All rights are reserved © On Fire Records, Almus Music! #petrit #ilirtironsi #almusmusic

Dekalogu Kuq e Zi - Kamionistet

3423432
9983
262
00:40:49
25.06.2016

WEBSITE: 🤍 FACEBOOK: 🤍 INSTAGRAM: 🤍 TWITTER: 🤍

Turshi me Speca të Kuq për vetëm 20 min, pa Pjekje pa Konzervanse shpejt dhe shijshëm👌

184350
1679
132
00:08:46
18.09.2021

Pershendetje miq edhe nje tjeter recet me speca te kuq por kesaj radhe receta me e shpejta dhe e lehta qe keni provu dhe nje nga me te shijshmet. pa konzervanse ju zgjat per 1 vit ju nevojitet 2 kg speca te kuq 250 ml uje 250 ml uthull 9% 250 ml vaj 1 lug gjelle kryp 1 lug gjelle sheqer huder majdanos Nëse ju ka pëlqyer videoja... Ndani këtë video (SHARE) me miqtë tuaj në rrjetet sociale! 👍 VLERËSONI VIDEON 👍 (LIKE) 💬 SHKRUAJ KOMENT 💬 ose te paktën një fytyrë buzëqeshje 🙂 (SMILEY) Nuk është e vështirë për ju, por unë do të jem shumë e lumtur!😊 Jeni abonuar tashmë? Aktivizoni zilen🔔 për të marë njoftime rreth videove të reja! Me respekt BALIS KITCHEN. Hello! If you liked the video ... SHARE this video with your friends on social networks! 👍 RATE VIDEOS 👍 (LIKE) 💬 WRITE A COMMENT 💬 or at least a smiling face 🙂 (SMILEY) It is not difficult for you, but I will be very happy! 😊 Already subscribed? Activate ringtone to receive notifications about new videos! Respectfully BALIS KITCHEN.

"Kanë hy me shirita të kuq e me 'automatáta' e më rrahén me cev të 'automátit - Tregime nga katuni

33903
88
20
00:15:59
17.01.2023

“Mbeta jetim, as në shkollë as kërkund. 9 vjeç e kam përcjell babën”, rrugëtimi i 87-vjeçarit, Vesel Hoti, i cili tregon vështirësitë nga koha e fëmijërisë dhe rinisë së tij - Tregime nga katuni "Kanë hy me shirita të kuq e me 'automatáta' e më rrahén me cev të 'automátit'. Më nuk kom dit ku jam, isha pas mbet rat"-Vitet e vështira gjatë kohës së luftés i përjetoj edhe familja e Veselit - Tregime nga katuni

Ilir Vitia nga Kryqi i Kuq demonstron ndihmën e parë në studio

841
1
0
00:10:00
03.11.2021

#ilirvitia #kryqikuq #ndihmapare ✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 #atv 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos. Follow ATV on: FB: 🤍 IG: 🤍 WEB: 🤍 Publisher: Onair Media - 🤍 All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media

Rubini i kuq | “Bima e gjakut” pa kafeinë që ul tensionin, por ne e shkelim me këmbë

13984
106
5
00:05:21
25.05.2020

Rubini i kuq që e gjejmë kudo në Shqipëri ul presionin e lartë të gjakut dhe kolesterolin e dëmshëm në trup “LDL”. Ruan zemrën dhe enët e gjakut nga dëmtimet

ARTUR MURA- VLORA KUQ E ZI MBULUAR(Official Video HD) 2015

513362
1245
111
00:04:27
23.06.2015

Keto audio dhe video jane ne pronsi te plot me ligjin e prodhimit te mbrojturar nga ANGJEL PRO ALBNAIA 🤍

XILI - Oj lulie drandafil i kuq Album Live 2010

6140
3
1
00:02:43
13.01.2013

Artisti; XILI Berisha Rezervo për dasmën tuaj Contact; +383(0)44 711 354 Facebook~ 🤍 Instagram~ 🤍 Album nga Produksioni XIMI / 2010 #dasmatshqiptare #muzik #popullore

Atmosfera e festave kuq e zi në Tiranë!

1371
17
2
00:01:51
28.11.2022

#DritareTV #shqiperi #festa #festaflamurit #pavaresi #110vite #tirane #albania DritareTv, është një web televizion, i dritare.net. Ne jo vetëm informojmë, por dhe mirëinformojme. Nëse kërkon një dritare, ja ku është DritareTv. Abonohu tani dhe ndiz njoftimet për tu informuar ti i pari! Subscribe "Dritare TV" në YouTube: 🤍 Për më shume lajme dhe informacione kliko KËTU: 🤍​ Like faqen Dritare.net në Facebook: 🤍 Follow Dritare TV në Instagram:​ 🤍 Follow Rudina Xhunga në instagram: 🤍 Follow Rudina Xhunga në Twitter: 🤍

Назад
Что ищут прямо сейчас на
kuq 尾崎匠海 powrlink во время войны p2p арбитраж криптовалют ася закатова нумерология уроки гаджи автомат p2p торговля заработок kuplinov алень miracle hagi sbc fifa 22 Venom музыка для релаксации ROM как начать учить испанский язык с нуля джарахов как играть в java на андроид تردد قناة مكسبي الجديدة علي النايل سات